Dzień Otwarty w Fabryce L’Oréal, 22.03

To wyjątkowa okazja a by poznać tajniki produkcji kosmetyków oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w tej firmie.

Jeśli podczas ostatniego dnia otwartego nie zdążyliście się zapisać to nadal macie szansę dołączyć do wydarzenia. Biuro Karier PŁ oraz L'ORÉAL zapraszają bowiem studentów i absolwentów Politechniki Łódzkiej na DZIEŃ OTWARTY W FABRYCE L'ORÉAL

• Jesteś studentem/studentką ostatnich lad studiów dziennych lub studiujesz zaocznie?
  • Jesteś absolwentem Politechniki Łódzkiej?
  • Chciał(a)byś dowiedzieć się, co oferuje L'Oréal oraz jak wygląda nowoczesne środowisko produkcyjne?
  • Zastanawiasz się jak powstają kosmetyki, których używasz na co dzień?
  • Jesteś ciekawy jakie obecnie fabryka prowadzi projekty rekrutacyjne oraz jakie są możliwości rozwoju?

Z wielką radością zapraszamy na Dni Otwarte w Fabryce L’Oréal Warsaw Plant, gdzie kulisy produkcji otworzą się przed Waszymi oczami.

• Kiedy: 22 marca 2024 roku
  • O której: 9:00 – 16:00