Joanna Grzelczyk
W finale wojewódzkim naukowczyni zdobyła miejsce na podium w kategorii Nauka, a konkurs organizowany był przez Express Ilustrowany oraz Dziennik Łódzki. Plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie, a laureaci zostaną uwiecznieni na kartach książki.
Dziekan Wydziału - prof. Diowksz rozpoczyna konferencję
W dniach 20-21 czerwca 2024 roku na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej odbyła się pierwsza edycja konferencji naukowo-technicznej "Gospodarka obiegu zamkniętego w przemyśle".
Uczestnicy sesji w audytorium
14 czerwca 2024 roku na naszym Wydziale odbyła się VII Sesja Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego. Wydarzenie to zostało objęte patronatem honorowym przez Rektorów Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Polskie Towarzystwo Mikrobiologów.
Obraz ilustracyjny do programu MORE z PŁ
Politechnika Łódzka uruchomiła nową inicjatywę pn. „MORE z PŁ” – pierwszy szeroki program rekrutacyjny dla uczniów szkół średnich. Program MORE z PŁ to nie tylko szansa dla uczniów na solidne przygotowanie do wybranych zagadnień z egzaminu maturalnego, ale również możliwość zdobycia wymarzonego miejsca na kierunkach studiów, oferowanych przez Politechnikę Łódzką.