Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ wprowadza nową inicjatywę "Godzina z Dziekanem"

W odpowiedzi na potrzeby pracowników oraz jako świadectwo dążenia do budowania silniejszej wspólnoty akademickiej, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ wprowadza "Godzinę z Dziekanem" - cykliczne spotkania mające na celu umożliwienie pracownikom interakcji z Dziekanem i innymi członkami kierownictwa wydziału.

Pierwsza edycja "Godziny z Dziekanem" odbyła się 18 października br. i była okazją do dyskusji na temat kierunków rozwoju wydziału i kształcenia, bieżących spraw organizacyjnych oraz inicjatyw badawczych.
Pani Dziekan - dr hab. inż. Anna Diowksz, prof. uczelni powiedziała: Cieszymy się z tej inicjatywy i jesteśmy otwarci na dialog z naszymi pracownikami. Naszym celem jest stworzenie atmosfery otwartej komunikacji i współpracy. Wierzymy, że "Godzina z Dziekanem" stanie się ważnym elementem życia wydziału. Zainteresowanie udziałem w wydarzeniu będzie kluczowe dla jego sukcesu. Taka forma rozmów będzie z pewnością doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy pracownikami, co może w przyszłości przyczynić się do lepszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań całej społeczności wydziału.

Wprowadzenie "Godziny z Dziekanem" to krok w kierunku budowania jeszcze bardziej otwartej i interaktywnej relacji na wydziale. Dlatego zachęcamy wszystkich pracowników do aktywnego włączenia się w przyszłe spotkania.