VII Sesja Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego, 14.06

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Polskie Towarzystwo Mikrobiologów mają zaszczyt zaprosić do udziału w VII Sesji Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego.

Da ona możliwość zaprezentowania doniesień oryginalnych i teoretycznych – jako referat lub poster w języku polskim oraz angielskim w 3 panelach tematycznych:

• mikrobiologia środowiskowa i ogólna,
  • mikrobiologia w medycynie,
  • mikrobiologia w przemyśle.

Celem wydarzenia jest integracja doktorantów i dyplomantów łódzkich jednostek naukowych z zakresu mikrobiologii, zaprezentowanie ich osiągnięć i dokonań naukowych oraz wymiana doświadczeń.

Termin konferencji: 14 czerwca 2024 roku.

Informacje dla uczestników:
1. Konferencja odbędzie się na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska 171/173, 90-530 Łódź.
2. Udział w konferencji jest bezpłatny.
3. Formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) wraz ze streszczeniem pracy należy przesłać drogą elektroniczną na adres: sesjamlodychmikrobiologow@gmail.com do 17.05.2024 r.
4. Gotowy poster lub referat w formacie .pdf należy przesłać do 10.06.2024 r.
5. Najlepsze prace z każdej sesji zostaną nagrodzone.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego:
dr hab. Adriana Nowak, prof. PŁ
Przewodnicząca PTM Oddział Łódź:
dr hab. n. biol. Agnieszka Torzewska, prof. UŁ

Patronaty: JM Rektor PŁ, JM Rektor UŁ, JM Rektor UniMed, Polskie Towarzystwo Mikrobiologów (PTM)