Student z naszego Wydziału, Krzysztof Szewczyk, Sportowcem Roku PŁ

Po kilkuletniej przerwie powróciła tradycja organizowania Gali Sportu Akademickiego Politechniki Łódzkiej. Tytułem Sportowca Roku został uhonorowany w czasie tegorocznej edycji student naszego Wydziału, Krzysztof Szewczyk, mistrz Polski w karate.

Gala była podsumowaniem minionego sezonu oraz okazją do nagrodzenia zawodników i trenerów za odniesione sukcesy. Liczne było też grono osób zaangażowanych w działalność Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej, do których także skierowano słowa podziękowania. W gronie wyróżnionych osób znalazł się m.in. były prezes KU AZS PŁ i AZS Łódź, były prodziekan ds. studenckich naszego Wydziału, dr inż. Stanisław Brzeziński. Zauważone zostały także sukcesy naszej studentki, pływaczki Aleksandry Bednarek.
Zapraszamy do przeczytanie obszernej relacji z Gali Sportu Akademickiego Politechniki Łódzkiej oraz obejrzenia materiału w TV Toya.