Spotkanie z Animex Foods

Data dodania 13/01/2023 - 13:11
Kategorie

Spotkanie z Animex Foods

Image

W środę 11 stycznia br. o godz. 12.15 w Auli im. Profesora Stanisława Zagrodzkiego (S-9) odbyło się spotkanie studentów z przedstawicielami Animex Foods, największej na polskim rynku firmy mięsnej, specjalizującej się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.
Młodzież mogła zapoznać się z programem stażowym oraz poznać programy rozwojowe. Firma Animex Foods oferuje m.in.: praktyki i staże studenckie, realizację praktyk poprzez ciekawe projekty, możliwość realizacji prac dyplomowych, stypendium na czas praktyk, zakwaterowanie lub dofinansowanie do dojazdów, a przede wszystkim możliwość pracy z doświadczonym zespołem i realną szansę na rozwój swojej kariery w branży.
Zaproszeni prelegenci, wśród których była absolwentka naszego Wydziału, kierunek Technologia Żywności i Żywienia mgr inż. Martyna Beksińska, w interesujący sposób opowiadali o produktach firmy, nowoczesnym parku maszynowym, a także wskazali na funkcjonujący w firmie Kodeks Etyki i postepowania w biznesie.
Od kwietnia 1999 roku firma Animex Foods należy do światowego giganta amerykańskiej firmy Smithfield Foods Incorporated. Produkty firmy oferowane są pod markami takimi jak: Krakus, Morliny, Berlinki, Morlinki, Mazury i Yano.

Image
Image
Image
Image

Strona dziala - zabbix