Spotkanie przedwyborcze z kandydatem na Rektora Politechniki Łódzkiej

16 kwietnia 2024 (wtorek) o godz. 10.15 na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ odbyło się spotkanie przedwyborcze z kandydatem na Rektora Politechniki Łódzkiej w kadencji 2024-2028 prof. dr hab. inż. Krzysztofem Jóźwikiem.

Obecni na spotkaniu pracownicy i doktoranci Wydziału mogli bezpośrednio zadawać pytania Kandydatowi m.in. z zakresu finansowania badań, sposobu podziału subwencji, obecnych i przyszłych podwyżek wynagrodzeń, programów kształcenia, a także planów na osiągnięcie zeroemisyjności uczelni.
Na zakończenie spotkania Kandydat na Rektora Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik przywołał swoje hasło wyborcze „Politechnika Łódzka – nasze wspólne dobro”, przypominające, że niezależnie od jednostki, z jakiej się wywodzimy, to tworzymy jedną wielką rodzinę.