Profesor Beata Gutarowska wybrana do Rady Doskonałości Naukowej w dyscyplinie Inżynieria chemiczna

Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Beata Gutarowska z Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności, Katedry Biotechnologii Środowiskowej została wybrana do Rady Doskonałości Naukowej na kadencję 2024 - 2027 w dyscyplinie inżynieria chemiczna. Serdecznie gratulujemy!

Rada Doskonałości Naukowej działa na rzecz zapewnienia rozwoju kadry naukowej zgodnie z najwyższymi standardami jakości działalności naukowej wymaganymi do uzyskania stopni naukowych i tytułu profesora.
Gratulujemy pozostałym członkom wybranym do RDN w dyscyplinach reprezentowanych na naszym wydziale: technologia żywności i żywienia, inżynieria chemiczna oraz chemia.
Informacja o wyniku głosowania na stronie RDN.