Podpisanie umowy o współpracy z firmą Joyfood Sp. z o.o.

Joyfood Sp. z o.o. to łódzka firma, która tworzy szeroką gamę nowoczesnych produktów typu convenience, oszczędzających czas oraz ułatwiających przechowywanie, przygotowanie i transport. Wysoką jakość produktów potwierdzają nie tylko setki zadowolonych klientów, ale i liczne certyfikaty.

Joyfood Sp. z o.o. deklaruje poszukiwanie możliwości oraz wspólne przygotowanie aplikacji i realizację projektów badawczych z jednostkami Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ, w szczególności z Instytutem Technologii i Analizy Żywności.
Wspólne działania w zakresie koordynowania prac badawczo-rozwojowych i edukacji studentów Wydziału w ścisłym powiązaniu tematyki naukowo-badawczej z programami kształcenia studentów i potrzebami wynikającymi z działalności firmy to zasadnicze cele umowy.

Dokument dotyczący współpracy dnia 25 stycznia 2024 roku podpisali: Dziekan Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ dr hab. inż. Anna Diowksz, prof. uczelni, z ramienia Joyfood Sp. z o.o. Małgorzata Tarnowiecka i Monika Miązek.