Nasz Wydział na rozgrywkach Międzywydziałowej Ligi Siatkówki PŁ

W Międzywydziałowej Lidze Siatkówki pod honorowym Patronatem JM Rektora Politechniki Łódzkiej można oglądać reprezentantów każdej jednostki. Nasi pracownicy i studenci współtworzą drużynę trzech wydziałów - składającą się z Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności, Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów oraz Wydziału Mechanicznego.

Nasz Wydział reprezentują: Anna Michalska – pracownik I53; Maja Śliwka – studentka TŻŻ; Julia Dutkiewicz – studentka TŻŻ; Patrycja Banach – studentka TŻŻ; Filip Stypa – student TŻŻ; Krystian Gałęcki – pracownik I52.
Faza zasadnicza turnieju odbywać się będzie na terenie Wydziału BiNoŻ. Chcemy upowszechniać kulturę fizyczną wśród studentów i pracowników, dlatego liczymy na zaangażowanie zarówno drużyny, jak i kibiców.

Kalendarz rozgrywek
BIEŻĄCE WYNIKI: MLSPŁ – KU AZS PŁ (lodz.pl)