Prestiżowe miejsca naszego Wydziału w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2023

Drodzy Kandydaci na studia! Miło nam się pochwalić sukcesem Wydziału w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2023.

W tegorocznym zestawieniu przygotowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy pod nadzorem kapituły kierowanej przez prof. Michała Kleibera Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej zajął prestiżowe miejsca w rankingu kierunków kształcenia.

1.     Kierunek Biotechnologia został sklasyfikowany na IV. miejscu wśród wszystkich uczelni w Polsce w rankingu kierunków technicznych.
2.     Kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka znalazł się na IV. miejscu wśród wszystkich uczelni w Polsce w rankingu kierunków rolniczych, leśnych i weterynaryjnych.

Ogromnie cieszymy się z naszego sukcesu i serdecznie zapraszamy do studiowania na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej.