Łódzkie Eureka w kategorii Technika dla naszych naukowców

Rada ds. Szkolnictwa Wyższego i Nauki przy Prezydencie miasta Łodzi już po raz 19. przyznała statuetkę „Łódzkie Eureka” za wybitne osiągnięcia naukowe, techniczne i artystyczne na forum międzynarodowym lub krajowym. Celem „Łódzkich Eureka” jest promocja twórców działających na rzecz rozwoju miasta Łodzi jako ośrodka naukowego i akademickiego.

Nagrodę kategorii Technika za Innowacyjne wykorzystanie odpadów z cukrowni do wytwarzania eko-preparatów poprawiających jakość gleby i białka paszowego otrzymał interdyscyplinarny zespół naukowców z naszego wydziału i UŁ. Naszym naukowcom w składzie: dr hab. inż. Piotr Dziugan, prof. uczelni; dr hab. inż. Joanna Berłowska, prof. uczelni; profesor dr hab. Krzysztof Śmigielski oraz mgr inż. Szymon Nowak – doktorant PŁ serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Więcej informacji pod tym linkiem.