Grant Biotechniki dla studentów Politechniki

Ruszył nabór wniosków dla studentów drugiego stopnia kierunku BIOTECHNOLOGIA, którzy zaprezentują oryginalny pomysł na realizację projektu badawczego, zwieńczonego pracą dyplomową i zadeklarują, że zrealizują grant do czasu terminowego ukończenia studiów. Zwycięzca konkursu będzie mógł realizować swój projekt, otrzymując wynagrodzenie i finansowanie materiałów niezbędnych do prowadzenia badań oraz wparcie ze strony dwóch wytypowanych opiekunów – opiekuna naukowego, wskazanego z uczelni/wydziału i mentora ustanowionego przez Fundatora.
Formularze rekrutacyjne można składać drogą mailową do 10 kwietnia 2022 roku na adres grant@biotechnika.net. Formularze złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Realizacja projektu badawczego: 01.05.2022 -30.09.2023.
Formularz rekrutacyjny, regulamin oraz harmonogram naboru kandydatów w grancie Biotechniki dla studentów Politechniki finansowanym przez firmę Biotechnika dostępne są pod adresem: http://grant-biotechnika.pl/