Zapraszamy na spotkanie dotyczące praktyk i staży oferowanych przez Oddziały firmy Animex w Kutnie i gm. Daszyna.

Spotkanie z firmą Animex

O firmie Animex opowiedzą:

• Specjalista ds. Personalnych z Oddziału K1 – który przedstawi możliwości rozwoju jakie oferuje firma Animex.
  • Kierownik Produkcji z Oddziału K1 – wieloletni pracownik firmy, który opowie o przebiegu swojej ścieżki kariery oraz o rozwoju programów dot. Praktykantów i Stażystów.
  • Młodszy Technolog z Oddziału K2 – absolwentka naszego wydziału, która w ostatnim czasie ukończyła Program Stażowy i opowie o jego przebiegu.

Zapraszamy wszystkich studentów, którzy poszukują miejsca do odbycia obowiązkowych i dodatkowych praktyk studenckich oraz tych, którzy niebawem kończą cykl nauczania i będą szukać zatrudnienia.
Spotkanie odbędzie się 11 stycznia w auli s-9 o godz. 12:15.