Wzorcowy projekt - nasz Wydział w telewizji

Miło nam poinformować, że realizowany przez nasz Wydział projekt pt. „Nauka dla biznesu – realizacja wysokiej jakości staży dla studentów Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej” został rekomendowany do zaprezentowania w Raporcie Rocznym NCBR za 2016 r., jako wzorcowy w skali kraju.

W związku z tym w poniedziałek 22 maja 2017 r. gościła na terenie naszego Wydziału ekipa TVP1, która nagrała wywiad z uczestniczkami stażu. Nagranie zostanie wyemitowane w ramach nowego cyklu programów realizowanych we współpracy z Ministerstwem Rozwoju pt. "Fundusze Europejskie - Jak to działa?". Celem tego cyklu jest promocja funduszy europejskich. Cykl składa się z 10 odcinków i podzielony jest na grupy tematyczne (np. przedsiębiorcy, innowatorzy, młodzi ambitni, itp.). Nasz projekt zostanie zaprezentowany w odcinku o Młodych Ambitnych (w każdym odcinku prezentowane są trzy projekty).

Emisja programu będzie miała miejsce 9.07. (nd), o godz. 8.20 w TVP1

towaroznastwo